Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Príprava spustenia pracoviska hĺbkovej terapie

Milí pacienti, 
na základe množstva Vašich dotazov, by sme Vás radi informovali, že pre Vás po rekonštrukcii a obstaraní nového prístroja, pripravujeme opätovné spustenie pracoviska hĺbkovej terapie - Rádioterapeutickú ambulanciu onkologickej kliniky– ortovoltážnu RTG terapiu, pre pacientov s nádorovými aj nenádorovými (zápalovými) ochoreniami .
O spustení prevádzky tohto pracoviska, ako aj o spôsobe objednania sa, Vás budeme bezodkladne informovať, predpokladané spustenie je mesiac marec 2023🙏 .
Ďakujeme Vám za trpezlivosť!

 

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631