Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Biele srdce 2021

Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek Trenčín dňa 24.6.2021 ocenila na regionálnej úrovni navrhnuté sestry našej nemocnice Bielym srdcom.
Biele srdce je udeľované navrhovaným sestrám za ich starostlivosť, vedomosti a humanitu, ktorá napĺňa prácu a ducha ošetrovateľstva.
V kategórii sestry a pôrodné asistentky v praxi boli ocenené: Betáková Emília, Gunárová Iveta, Mgr. Kardošová Monika, Malovcová Jana a Tršková Anna
V kategórii setra a PA manažér boli ocenené: Mgr.Knápková Daniela a PhDr. Šebová Daniela
Mimoriadne ocenenie získala Bc. Gabriela Podhradská na návrh vedúcej sestry geriatrického oddelenia za jej obetavú prácu a nasadenie.
 
Oceneným sestrám gratulujeme a ďakujeme za všetko čo denne pre pacientov robia.

 

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631