Aktuality

15.9.2022 bude naše odberové miesto ( kde vykonávame AG a RT-PCR testy) - MOM pri vrátnici uzatvorené.

Dnešným dňom, 23.08.2022, sú povolené návštevy na lôžkových oddeleniach Fakultnej nemocnice Trenčín s výnimkou infekčného a interného oddelenia.
 
Na internom a infekčnom oddelení naďalej platí zákaz návštev, s výnimkou pacientov v terminálnom štádiu ochorenia.

 

Narodenie dieťatka je bezpochyby najkrajším momentom v živote ženy - mamy, od pôrodu chce byť nepretržite v jeho blízkosti, starať sa oňho a chrániť ho.
Na našej neonatologickej klinike sme vybudovali patologický rooming in pre mamičky, ktorých bábätká už nepotrebujú starostlivosť jednotky intenzívnej starostlivosti z dôvodu predčasného pôrodu, pri nízkej pôrodnej hmotnosti, prípadne podávania fototerapie pri novorodeneckej žltačke.
Roomingová časť pre predčasne narodené deti, sa skladá zo šiestich izieb, kde je možná hospitalizácia mamičky na samostatnej izbe aj s dieťatkom, ktoré je v inkubátore. Okrem uvedených izieb sa tu nachádza izba pre mamičky, ktorých bábätko je umiestnené na jednotke intenzívnej a resuscitačnej starostlivosti, tzn. že hoci nemôže byť neustále v jeho tesnej blízkosti, môže byť kedykoľvek pri ňom a nemusí dochádzať z domu.
Veríme, že Vám takto aspoň trošku spríjemníme čakanie na moment, kedy si svoj poklad budete môcť od nás odniesť domov.
 

 

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155

Objednávka PCR testu

Objednanie

Kontrola stavu platby

 

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

© 2022 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631

Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.