Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ďalšia vakcinácia v Mestskej športovej hale Trenčín

V sobotu, 13.2.2021, sa uskutoční ďalšia vakcinácia, v Mestskej športovej hale na Mládežníckej ulici v Trenčíne, v čase od 7:30 do 19:00.

Nakoľko sa nám podarilo minulú sobotu zvládnuť zaočkovať 1.550 osôb, pre tento krát plánujeme podať vakcínu 1.800 osobám.

Pre plynulý priebeh vakcinácie je pripravených 11 očkovacích tímov a tím anestéziológov.

Na túto vakcináciu je nutné sa objednať elektronicky prostredníctvom portálu https://www.old.korona.gov.sk. Je potrebné zvoliť si ako preferované miesto pre vykonanie očkovania: Trenčín - Vakcína Trenčín športová hala (1) , (2), alebo (3).

Zaregistrovať sa aj tento krát môžu okrem osôb nad 75 rokov aj osoby podľa prioritizácie určenej MZ SR a teda, zdravotnícki pracovníci, študenti zdravotníckych lekárskych a nelekárskych odborov, zamestnanci DSS, zamestnanci odberových miest, terénni sociálni pracovníci. Pri očkovaní budeme vyžadovať potvrdenie od zamestnávateľa.

Na vakcináciu je potrebné dostaviť sa v určenú hodinu, ktorá bude občanovi objednanému cez korona.gov.sk oznámená prostredníctvom SMS. Najvhodnejšie je prísť v tričku s krátkym rukávom (pre jednoduchšie zaočkovanie).

Pacienti užívajúci warfarín musia mať vyšetrené INR. Pre uľahčenie administratívnych prác, si prosím so sebou prineste vyplnený Anamnestický dotazník a Informovaný súhlas pacienta:

Anamnestický dotazník

Informovaný súhlas

 

Vakcinácia v Mestskej športovej hale na Mládežníckej ulici v Trenčíne

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631