Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Dar od Národnej charitatívnej poľovačky

Naša nemocnica sa veľmi teší, že sa opäť podarila dobrá vec.

Tento krát vzišla zo spojenia charity a poľovníctva.

Občianske združenie Národná charitatívna poľovačka, pod vedením štatutára JUDr. Zsolta Puhu a ambasádora Marka Igondu sa rozhodli, že výťažok z charitatívneho predaja odznakov venujú na kúpu špeciálneho prístroja pre našu pediatrickú kliniku.

Veľmi sa tešíme a zo srdca ďakujeme všetkým, vďaka ktorým sa vyzbierala suma 10.523,70€ a mohol sa zakúpiť prístroj, ktorého cena sa pohybuje okolo 16 000 €.

Ide o prístroj na diagnostiku a možnosti liečby detí s refluxom - monitor slúžiaci na nepretržité meranie kyslosti žalúdka, vďaka ktorému dokážeme včasne diagnostikovať tráviace problémy u detí.

A výsledkom bola vzácna návšteva v našej nemocnici, kedy 28. Júla zástupcovia Národnej charitatívnej poľovačky - JUDr. Zsolt Puha a Marko Igonda, prišli slávnostne odovzdať tento monitor pánovi prednostovi pediatrickej kliniky – MUDr. Pavlovi Šimurkovi, PhD, a pánovi riaditeľovi Ing. Tomášovi Janíkovi, MBA.

Zo srdca ďakujeme!

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631