Koľko lásky sa zmestí do karbice od topánok

Už tretí rok sa mohli dobrí ľudia na celom Slovensku zapojiť do výzvy KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK https://www.kolkolasky.sk/.

Poslaním výzvy je potešiť osoby v domove seniorov, tých, ktorí už možno od nikoho iného darček nedostanú. Tento rok sa vyzbieralo toľko balíčkov, že zostali aj pre našich pacientov na geriatrickom oddelení.

Ďakujeme všetkým, ktorí takto poslali kúsok lásky a radosti pre našich seniorov.

Vyzbierané darčeky pre geriatrické oddelenie

Objednávka PCR testu

Objednanie

Kontrola stavu platby

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.