Máte to už aj Vy v paži?

Mať to v paži neznamená, že nám už na ničom nezáleží, práve naopak, že nám záleží na všetkom a všetkých.
Na podporu očkovania proti COVID-19 vznikol projekt s názvom MÁM TO V PAŽI - www.mamtovpazi.sk.
Je zároveň aj poďakovaním zdravotníkom, ktorí počas pandémie nasadzovali vlastné životy.
A keď už budete očkovaní, môžete to mať aj Vy v paži, tak ako náš vakcinačný tím.

Objednávka PCR testu

Objednanie

Kontrola stavu platby

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.