Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Medzinárodný deň zdravia prsníkov v OC Laugaricio 15.10.2023

Pripomeňte si Medzinárodný deň zdravia prsníkov spolu s nami️.
 
Ružová farba v októbri symbolizuje boj proti rakovine prsníka, ktorý každoročne pripadá na 15. október.
Pri tejto príležitosti organizuje Fakulta zdravotníctva TnUAD, spoločne s Fakultnou nemocnicou Trenčín, Rádiologickou klinikou Trenčín, OZ Amazonky, OC Laugaricio a spoločnosťou DOOH.sk Medzinárodný deň zdravia prsníkov, ktorého cieľom je zvyšovanie povedomia o prevencii karcinómu prsníka, ako aj podpora všetkým ženám, ktoré prekonávajú, alebo už prekonali rakovinu prsníka.
Príďte sa pozrieť 15. októbra 2023 v čase od 13.00 – 17.00 hod. do OC Laugaricio Trenčín a budete si môcť vyskúšať metódu samo-vyšetrovania prsníkov, pozriete si prezentácie zamerané na problematiku karcinómu prsníka, vypočujete si diskusiu s lekármi, členkami OZ Amazonky i ďalšími odborníkmi, ktorí sa tejto problematike dlhodobo venujú.
 

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631