Ocenenie nášho neurologického oddelenia

Na účely monitorovania kvality jednotlivých nemocníc, sa priebežne  vyhodnocujú  údaje za pacientov s cievnou mozgovou príhodou zaznamenané v Národnom registri zdravotníckych informácií . Takéto údaje sa anonymizované odosielajú ďalej do registra RESQ, kde sa hodnotia podľa kritérií kvality stanovenými  EUROPEAN STROKE ORGANISATION - logistika, diagnostika,  liečba akútnej fázy cievnej mozgovej príhody ischemickej  a najlepším nemocniciam sú udeľované ocenenia – zlatý, platinový alebo diamantový status ANGELS AWARD.

Náš tím neurologického oddelenia  sa dlhodobo snaží  čo najviac zlepšovať kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti o pacientov , o čom svedčia aj jeho  výsledky, na základe ktorých dosiahol ocenenie za vynikajúcu zdravotnú starostlivosť o pacientov s CMP (cievnou mozgovou príhodou) - ESO Angels OCENENIE pre rok  - PLATINOVÝ STATUS ANGELS AWARD.

Gratulujeme nášmu neurologickému oddeleniu  a prajeme im čo najviac vyliečených pacientov.

Objednávka PCR testu

Objednanie

Kontrola stavu platby

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.