Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Ospravedlnenie

Vážení a milí pacienti čakajúci na plánovanú operáciu v našej nemocnici,
za obdobie posledných dvoch rokov sme si my v nemocnici, ako aj Vy pacienti, prešli veľmi náročným obdobím – niekoľkými vlnami pandémie koronavírusu.
Reprofilizovali sme naše lôžkové oddelenia, aby sme dokázali zabezpečiť zdravotnú starostlivosť o pacientov infikovaných koronavírusom.
Za celé obdobie - od roku 2020 sme hospitalizovali spolu viac ako 4.300 pacientov a cez našu pandemickú ambulanciu prešlo viac ako 6.400 infikovaných pacientov. Na našom kovidovom oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny bolo hospitalizovaných 373 pacientov, napojených na umelú pľúcnu ventiláciu a každý jeden si vyžadoval dôslednú starostlivosť nášho anestéziologického tímu.
Naši anestéziologickí, ako aj reprofilizovaní zamestnanci zmobilizovali všetky svoje sily a tento nápor zvládli.
 
So zlepšujúcou sa epidemiologickou situáciou a skončením mimoriadnej situácie v našej krajine vyhlásenej v súvislosti s pandémiou COVID-19 nastal čas, kedy sa začíname postupne vracať do bežnej prevádzky nemocnice, avšak naďalej zabezpečujeme aj zdravotnú starostlivosť o kovidových pacientov, ktorých dnes máme 86.
Našim úsilím je vrátiť sa do pôvodného režimu čo najskôr, predovšetkým do toho operačného.
Tento návrat si vyžaduje ako odborný operačný personál, aj ten anestéziologický – najviac vyťažený.
Veríme, že mnohí na svoju operáciu netrpezlivo čakáte, preto sa Vám chceme vopred ospravedlniť za toto čakanie a ubezpečiť Vás, že robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme Vás tak skoro, ako to pôjde zoperovali.
 
Vopred Vám veľmi ďakujeme za pochopenie.

 

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631