OZNAM PRE POISTENCOV EURÓPSKEJ ÚNIE

Prosíme všetkých poistencov európskej únie, ktorí prichádzajú na PCR testovanie do nášho odberového miesta, aby sa preukazovali Európskym preukazom poistenca (EHIC), resp. náhradným certifikátom k poisteniu európskej únie.
Osoby, ktoré sa tak nepreukážu, nebudú môcť byť otestované na náklady zdravotnej poisťovne.

Objednávka PCR testu

Objednanie

Kontrola stavu platby

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.