Povolenie návštev vo FN Trenčín od 28.4.2022

Od dnešného dňa, 28.4.2022, sú opäť povolené návštevy na všetkých lôžkových oddeleniach/klinikách FN Trenčín.
Prosíme Vás dodržiavať nasledujúce podmienky:
  • V prípade príznakov akútneho ochorenia (horúčka nad 37 ℃, kašeľ, sťažené dýchanie, strata chuti a čuchu, bolesť hlavy, únava, malátnosť, bolesť svalov, črevné ťažkosti) je zakázané vstupovať do zariadenia a vykonávať návštevu.
  •  Prednostne (ak to zdravotný stav pacienta dovoľuje) návštevu realizovať vo vonkajšom areáli FN Trenčín.
  •  Počas návštevy je povinné nosiť na tvári respirátor a vydezinfikovať si ruky pred vstupom a po opustení izby pacienta alkoholovým dezinfekčným prostriedkom.
  •  Návštevu realizovať iba u jednej konkrétnej osoby, pre ktorú bola návšteva povolená.
  •  Zdržiavať sa iba v určenom priestore, zákaz pohybu po ostatných priestoroch oddelenia/kliniky.
  •  Návštevu je možné realizovať v obmedzenom režime ( najviac dvaja rodinní príslušníci).