Spustenie vakcinácie adaptovanou vakcínou Comirnaty Orginal/Omicron BA.1 vo FN Trenčín

Dňom 23.9.2022 spúšťame v našom vakcinačnom centre FN Trenčín vakcináciu BOOSTER vakcínou proti subvariantu OMICRON.

• Očkovanie vakcínou Comirnaty Orginal/Omicron BA.1 bude prebiehať v našom vakcinačnom centre (budova vedľa neurologického pavilónu a centrálneho parkoviska) každý piatok, v čase od 11:00 hod. do 15:00 hod.
  • Uvedená vakcína môže byť podaná VÝLUČNE ako BOOSTER (posilňujúca) dávka osobám starším ako 12 rokov, najmenej tri mesiace po podaní poslednej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 ( po podaní 2 dávok vakcíny Comirnaty, Moderna, alebo Astra Zeneca)
  • Vyššie uvedené osoby sa môžu na očkovanie prihlásiť cez www.korona.gov.sk V prípade nemožnosti objednania elektronicky, sa osoby môžu nahlasovať telefonicky na čísle : 032 6566349

Informovaný súhlas nájdete tu:

BOOSTER - Omicron - Informovaný súhlas