TESTOVANIE NA SARS-CoV 2 VO FN TRENČÍN

Na ochorenie COVID-19 je možné sa u nás otestovať formou RT-PCR testu, alebo formou antigénového testu.
V prípade, že sa k nám chcete objednať na RT – PCR test môžete tak urobiť nasledovne:

- ako samoplatca:

Objednáte sa prostredníctvom našej webovej stránky: https://www.fntn.sk/.../objedn.../na-pcr-test-rna-sars-cov-2
Cena RT- PCR testu je 50€, platba možná v hotovosti, alebo bankovým prevodom(GoPay).

- ako indikovaná osoba
( pred plánovanou operáciou, kontakt s pozitívnym, príznaky ochorenia COVID-19, alebo dieťa ktoré sa zúčastní letného tábora):

V takomto prípade je test bezplatný!!!

Ak sa chcete objednať na antigénový test, môžete tak urobiť prostredníctvom našej webovej stránky:
Cena antigénového testu je 14€, platba možná iba v hotovosti!!!

Testovanie formou RT-PCR testov a antigénových testov sa vykonáva pri hlavnom vstupe do nemocnice, na Legionárskej ulici 28, v Trenčíne.
Testovanie RT-PCR testom vykonávame v pracovných dňoch v čase od 7:30 hod. do 12:30 hod., v sobotu od 7:30 hod. do 13:00 hod..
Testovanie antigénovým testom vykonávame v pracovných dňoch v čase od 12:30 hod. do 15:00 hod. a v sobotu od 13:30 hod. do 15:30 hod..