Testovanie pacientov prichádzajúcich na vyšetrenie v ambulancii / k hospitalizácii/ k plánovanej operácii

Pacienti prichádzajúci na ambulanciu -  vstup nie je podmienený očkovaním ani testovaním, je podmienený použitím respirátora!

Pacienti prichádzajúci k hospitalizácii:   nerozlišujeme či ide o pacienta očkovaného/neočkovaného/testovaného, test pred hospitalizáciou nie je potrebný, ale je v kompetencii a na odporučení všeobecného alebo ošetrujúceho lekára (symptómy, pozit. epidemiologická anamnéza, imunodeficiencia...). Ak je test pred hospitalizáciou požadovaný, vykoná sa takéto testovanie priamo v zdravotníckom zariadení.

Pacienti prichádzajúci k plánovanej operácii: Testovanie PCR testom pred operáciou nie je potrebné, ale je v kompetencii a na odporučení všeobecného, alebo ošetrujúceho lekára (symptómy, pozit. epidemiologická anamnéza, imunodeficiencia...).

Sprevádzajúca osoba pacienta: vstup sprevádzajúcej osoby nie je podmienený očkovaním, ani testovaním, je podmienený použitím respirátora.

V prípade klinických príznakov sa môže sprevádzajúca osoba otestovať Ag testom v našom zariadení za poplatok (MOM vrátnica).