Testovanie sprevádzajúcej osoby počas pôrodu v našej nemocnici

Rodičku a primárne sprevádzajúcu osobu k pôrodu otestujeme  pri príjme Ag-testom.

Vzhľadom na epidemiologickú situáciu, okrem primárne sprevádzajúcej osoby môže byť pri pôrode ďalšia osoba. Táto pri vstupe na pôrodnú sálu sa preukáže predložením negatívneho výsledku Ag-testu, nie starším ako 24 hodín.

Objednávka PCR testu

Objednanie

Kontrola stavu platby

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.