Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

VAKCINÁCIA V TRENČÍNE

VAKCINÁCIA V TRENČÍNE

Na základe veľkého záujmu o vakcináciu proti ochoreniu COVID-19, Fakultná nemocnica Trenčín v spolupráci s mestom Trenčín, pripravuje jednorazovú akciu - vakcináciu občanov trenčianskeho kraja nad 75 rokov.


Vakcinácia prebehne v sobotu 6.2.2021, v čase od 7:30 do 19:30, ​v priestoroch Mestskej športovej haly na Mládežníckej ulici 1 v Trenčíne. Plánujeme zaočkovať 1 500 osôb. Pre plynulý priebeh vakcinácie je pripravených 11 očkovacích tímov a tím anestéziológov.

Na túto vakcináciu je nutné sa objednať elektronicky prostredníctvom portálu www.korona.gov.sk. - ‼️ je potrebné zvoliť si ako preferované miesto pre vykonanie očkovania: Trenčín - Vakcína Trenčín športová hala (1) , (2), alebo (3).‼️
 Zaregistrovať sa môžu aj osoby podľa prioritizácie určenej MZ SR a teda, zdravotnícki pracovníci, študenti zdravotníckych lekárskych a nelekárskych odborov, zamestnanci DSS, zamestnanci odberových miest, terénni sociálni pracovníci. Pri očkovaní budeme vyžadovať potvrdenie od zamestnávateľa.

Na vakcináciu je potrebné dostaviť sa v určenú hodinu, ktorá bude občanovi objednanému cez korona.gov.sk oznámená prostredníctvom SMS, náhradníkom telefonicky. Najvhodnejšie je prísť v tričku s krátkym rukávom (pre jednoduchšie zaočkovanie).
‼️ Pacienti užívajúci warfarín musia mať vyšetrené INR‼️
Pre uľahčenie administratívnych prác, si prosím so sebou prineste vyplnený Anamnestický dotazník a Informovaný súhlas pacienta, ktorý si môžete vytlačiť (prikladáme nižšie).

Anamnestický dotazník
Informovaný súhlas

 
Náhradníci:

Neobsadené miesta zaplníme náhradníkmi (v  zmysle Vyhlášky MZSR zo dňa 19.1.2021), ktorých zoznam postupne vytvárame. Mail na nahlasovanie náhradníkov je: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Od náhradníkov, teda osôb so závažnou chorobou, budeme vyžadovať krátku (poslednú) lekársku správu.

 

Foto formuláru pre prihlásenie sa na očkovanie

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631