Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Všetko dobré v novom roku 2023!

Opäť tu máme koniec roka a ten so sebou priniesol možnosť zhodnotiť čo máme za sebou.Tak ako každý rok,  aj tento bol v našej  nemocnici veľmi rušný. Raz darmo, nemocnica je miesto, ktoré nikdy nespí, nemôžeme ju zatvoriť a zastaviť iba tak, sme tu v prvom rade pre pacientov.

Začiatkom roka sme ešte bojovali s pandémiou koronavírusu, keď sa situácia ustálila, sme spojili všetky sily, aby sa život v nemocnici vrátil opäť do normálu.

Tento rok sme toho zvládli opäť naozaj veľa,  našou bránou prešlo 1.000 000 pacientov, ktorí tu boli ošetrení, vykonali sme takmer 20.000 operácii, máme za sebou viac ako 29.000 hospitalizácií a viac ako 2.300 pôrodov.

 
Rovnako sme sa snažili oživiť aj stavebný ruch v našej nemocnici a pokračovať v modernizácii a rekonštrukcii oddelení.

Počas tohto roka sa nám podarilo , v týchto dňoch finišujeme s prerábkami OAIM, pracoviska hĺbkovej terapie, budujeme pracovisko magnetickej rezonancie, rekonštruujeme pracoviská rádiologického oddelenia, otvoril sme prevádzku bufetu a

postupne modernizuje a obnovujeme aj ostatné naše oddelenia a kliniky

Ďakujem všetkým, ktorí boli v uplynulom roku súčasťou ruchu našej nemocnice,  či už našim pacientom, ktorí sa na nás s dôverou obrátili, ale v neposlednom rade našim zamestnancom, bez ktorých by nemocnica „nežila“.  

Už teraz sa tešíme na to, čo prinesie ďalší rok a pevne veríme, že  to opäť všetko spolu, v zdraví zvládneme. 

Prajeme Vám v novom roku dobrých ľudí po svojom boku, veľa zdravia a nech Vás všetko zlé obchádza.

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631