Zmena v cene a spôsobe objednania na antigénový test

S účinnosťou od 12.8.2021 vykonávame antigénové testy za 5€.
Na antigénový test už nie je možné sa objednať prostredníctvom našej webovej stránky!!!

Dočasne ( do spustenia objednávacieho systému o ktorom budeme informovať ) sa osoby môžu prísť otestovať antigénovým testom aj bez objednania.

Antigénové testy vykonávame denne (pondelok až nedeľa), v čase od 7:00 hod. do 11:30 a od 12:00 hod. do 15:30 hod. pri hlavnom vstupe do nemocnice na Legionárskej ulici 28, Trenčín.

Zároveň sú v uvedenom prevádzkovom čase vykonávané aj PCR testy pre objednané osoby (pre osoby s indikáciou, objednané bezplatne cez www.korona.gov.sk a pre osoby objednané ako samoplatcovia, cez našu stránku www.fntn.sk - 50€ /PCR test).