Fakultná nemocnica Trenčín používa na tomto webovom sídle súbory cookies, ktoré sú použité za účelom sledovania návštevnosti webového sídla. Prehliadaním a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.

WEBLIS

Oddelenie poskytuje lekárom možnosť služby kódovaného sprístupnenia výsledkov laboratórnych vyšetrení pacientov, realizovaných na našom pracovisku, elektronickou formou prostredníctvom internetu, v deň ich ordinácie, službu WEBLIS.

Po zaregistrovaní sa a obdržaní bezpečnostných kľúčov je pre klientov zabezpečený prístup k výsledkom biochemických, imunologických, hematologických, hemokoagulačných, imunohematologických vyšetrení, vyšetrení krvných skupín a protilátok ​a mikrobiologických vyšetrení, objednaných priamo, ale aj objednaných inými registrovanými lekármi, s možnosťou prístupu k histórii a ďalšej práce s údajmi.
Výsledky vyšetrení pacientov je možné jednoducho importovať do ambulantného (zdravotnej dokumentácie), prípadne nemocničného informačného systému a ďalej s nimi pracovať. Tieto výsledky sa zároveň posielajú aj do nemocničného informačného systému, kde v prípade hospitalizácie alebo ambulantného vyšetrenia pacienta sú k dispozícii príslušnému ošetrujúcemu lekárovi.
Systém dáva naviac možnosť obojsmernej komunikácie a výmeny informácií .


Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky Fakulta zdravotníctva Národne centrum zdravotníckych informácií Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky Liga proti rakovine Národná transfúzna služba Slovenskej republiky Operačné stredisko 155 Kúpele Trenčianske Teplice

Objednávka PCR testu

ISO CERTIFIKÁT

Fakultná nemocnica Trenčín zaviedla a aplikuje systém manažérstva kvality podľa normy kvality ISO EN 9001:2015.

 

 
© 2024 Fakultná nemocnica Trenčín, IČO: 00610470, DIČ: 2021254631, IČ DPH: SK 2021254631